"Zaufałem drodze wąskiej"

Utworzono dnia 30.04.2024

Kolejny raz w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej pod hasłem "Zaufałem drodze wąskiej". Jak co roku przyciągnął wielu młodych recytatorów z rawickich szkół podstawowych. Zmierzyli się oni w dwóch kategoriach wiekowych klas II - IV i V - VIII. Dobór wierszy był różnorodny, a poziom bardzo wysoki. Udało się wyłonić zwycięzców. W kategorii klas młodszych I miejsce zajęła Aleksandra Walkowiak, II przypadło w udziale Zofii Zagackiej, a III Zofii Walczak. Wśród uczniów klas starszych bezkonkurencyjna okazała się interpretacja Leny Jankowiak, II miejsce zajął Wiktor Mądry, a III Nikodem Ciesielski. Konkurs uświetnił występ chóru Jedyneczka. Cieszymy się, że mogliśmy gościć księdza proboszcza Janusza Małuszka, który ufundował nagrody dla uczestników konkursu. Tegoroczna edycja za nami, zapraszamy do nas w przyszłym roku.