Utworzono dnia 15.10.2024

14 października to szczególny dzień - święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, którzy szkoły prowadzą i nadzorują. Z tej okazji odbył się dziś w naszej szkole uroczysty apel, podczas którego wiele ciepłych słów popłynęło w kierunku uczniów i pracowników szkoły. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom placówki za ich pracę, a także złożyła gratulacje i wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi, a stypendia uczniom. Tradycyjnie ogłoszono również wyniki konkursu na „Najsympatyczniejszego Nauczyciela”. Po części oficjalnej uroczystości wszyscy obejrzeli krótką część artystyczną w wykonaniu uczniów wchodzących w skład Rady Samorządu Uczniowskiego.