Bajka o grzybku

Utworzono dnia 18.09.2024
Wiek przedszkolny to najlepszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Systematyczny kontakt dziecka z książką wspiera jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, a także sprzyja rozwijaniu postaw twórczych. Dlatego tak ważne jest inicjowanie przez dorosłych wspólnego czytania z dziećmi. Dziś nasze przedszkle odwiedziła Pani Ewelina Piotrowska- mama Karinki, która przeczytała bajkę o jesiennej tematyce.
Sześciolatki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały historyjki o grzybku. W ramach podziękowań dzieci wręczyły gościowi laurkę na pamiątkę. Serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie i zachęcamy kolejnych rodziców do nas do przedszkola na czytanie bajek. Wszyscy bardzo miło wspominamy wspólnie spędzony czas na czytaniu. Dziękujemy ????