DYSKOTEKA SZKOLNA

Utworzono dnia 07.02.2024

W środę 7 lutego 2024r. w godzinach popołudniowych nasza szkoła ożyła muzyką, światłami i radosnym śmiechem uczniów podczas dyskoteki szkolnej, którą zorganizowała Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunką panią Joanna Lipowczyk. To wydarzenie, które zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów i tworzy niezapomniane chwile pełne zabawy i integracji. Jednym z punktów atrakcji popołudnia była kolorowo ozdobiona ramka, w której uczniowie mogli robić sobie pamiątkowe zdjęcia. O wyjątkową atmosferę imprezy, dobór muzyki i przygotowanie dekoracji zadbały koleżanki z klasy 7b. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy  troszczyli się o bezpieczeństwo uczniów podczas dyskoteki. Zapraszamy do fotorelacji.