Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Utworzono dnia 17.10.2023

Dnia 13.10.2023 r. w naszej szkole odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej, którą przygotowała Rada Samorządu Uczniowskiego, uczniowie z klasy 7a oraz chór szkolny pod kierunkiem pani Grażyny Neimann i pani Joanny Lipowczyk. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy nauczyciel i pracownik szkoły otrzymał kwiaty, które przygotowali uczniowie wraz z Paniami. Podczas akademii głoś zabrała p. Dyrektor Kalina Duda, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. To było bardzo miłe spotkanie.

Zdjęcia zostały wykonane aparatem dzięki zakupom w ramach  programu laboratoria przyszłości Laboratoria Przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości #laboratoriaprzyszlosci