Jak Opanować Zadania z Treścią?

Utworzono dnia 30.01.2024

Z radością informujemy o organizowanym przez ZDAY bezpłatnym webinarze, skierowanym do ósmoklasistów. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w czwartek, 1 lutego, o godzinie 19:00. Webinar będzie poświęcony trzem skutecznym technikom rozwiązywania zadań z treścią, które są niezwykle istotne dla sukcesu na Egzaminie Ósmoklasisty.

Grafiki do wykorzystania przy publikacji udostępniamy na dysku Google:
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1yzajQMWQibugnjR9_PWTEWr0UG4oJhpx

 

Chcesz poznać 3 skuteczne techniki rozwiązywania zadań z treścią na Egzaminie Ósmoklasisty? Weź udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez ZDAY: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Techniki rozwiązywania zadań z treścią przedstawi Ci Karol Wilczyński - matematyk z dużym doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do egzaminu. Nauczyciel, korepetytor i twórca systemu Szybka Matma.

 

Prowadzący obiecał też prezent dla uczestników - zestaw wszystkich zadań z treścią, które pojawiły się w poprzednich latach na egzaminie! Świetna baza do wypróbowania i utrwalenia technik poznanych na webinarze. 

To wszystko już w ten czwartek, 1 lutego, o godzinie 19:00. Zapisz się i odbierz link do transmisji: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/