" Mistrz Ortografii 2024".

Utworzono dnia 19.06.2024

Rok szkolny się kończy. Wielokrotnie pokonywaliśmy własne słabości, czasem robiliśmy coś po raz pierwszy, odkrywaliśmy swoje mocne strony, braliśmy udział w zawodach, konkursach. Wielu z nas udało się osiągnąć sukcesy. Czerwiec to czas podsumowań. Serdecznie gratulujemy Wiktorii Jòźwiak z klasy VIII zwycięstwa w XXII Powiatowym Konkursie Ortograficznym " Mistrz Ortografii 2024". Wiktoria nie ma sobie równych w poprawnym pisaniu, mamy nadzieję, że tę umiejętność będzie z powodzeniem wykorzystywać w nowej szkole. Wielką radość sprawiło nam także II miejsce Julii Skrzypczak z klasy VIIa w Gminnym Konkursie Mitologicznym. Liczymy, że będzie wykorzystywała swój talent pisarski i wiele razy sprawi sobie i nam okazję do radości. Obu dziewczynom serdecznie gratulujemy.