Noc Bibliotek

Utworzono dnia 15.10.2024
Noc bibliotek (11.10.24 r.) rozpoczęła się wspaniałym spotkaniem z Michałem Zawadką - autorem książek, propagatorem szeroko rozumianej edukacji miękkiej i twórcą szkoły mentalnej. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach trwającego dwuletniego programu BLISKO. W spotkaniu wzięło udział 91 uczniów z @I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rawiczu. Uczestnicy aktywnie brali udział, w tym inspirującym spotkaniu, które na długo pozostanie wszystkim w pamięci.
Spotkanie zostało zorganizowane w ramach programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność na realizację zadań w latach 2024-2025 w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.