Pożegnanie absolwentów
Wczoraj (26.06.2026) o godzinie 11:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klasy VIII. W wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni rodzice, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły. Uroczystość rozpoczęła się od podsumowania całorocznej pracy i osiągnięć uczniów. Tegoroczni absolwenci odebrali świadectwa, nagrody oraz dyplomy. Wyróżniono także uczniów za wzorową frekwencję, działalność w szkolnym wolontariacie oraz godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym podczas uroczystości patriotycznych. Po części oficjalnej przyszedł czas na program artystyczny. W pełnym humoru, ale i wzruszeń występie uczniowie pożegnali szkolne mury, dziękując nauczycielom, wychowawcom oraz wszystkim pracownikom szkoły za trud, wsparcie i zaangażowanie. Wyjątkowym dopełnieniem uroczystości był występ szkolnego chóru, który swoim repertuarem stworzył niezwykle podniosłą i jednocześnie radosną atmosferę. Był to piękny moment podsumowań, wdzięczności i pożegnań, symbolicznie zamykający ważny etap w życiu absolwentów oraz otwierający przed nimi nowy rozdział i czas zasłużonych wakacji.





