Próbny Egzamin Ósmoklasisty online.

Utworzono dnia 10.04.2024

Chcemy zaprosić na bezpłatny próbny Egzamin Ósmoklasisty online. Uczniowie będą go rozwiązywać indywidualnie, na komputerze lub telefonie, o dowolnej porze, tak by nie kolidowało to z lekcjami w szkole.

Egzaminy zostały przygotowane przez doświadczonych ekspertów. Konstrukcją i treścią są możliwie zbliżone do prawdziwych egzaminów.

Celem tego przedsięwzięcia jest umożliwienie uczniom sprawdzenia wiedzy w komfortowych warunkach na miesiąc przed prawdziwym egzaminem, który zadecyduje o ich dalszej edukacji.

Jak zweryfikować swoją wiedzę przed Egzaminem Ósmoklasisty? Z pomocą przychodzi pierwszy w Polsce Próbny Egzamin Ósmoklasisty Online! W dniach 16, 17 i 18 kwietnia będziesz mógł/a bezpłatnie rozwiązać arkusze na platformie ZDAY. Codziennie będzie udostępniony inny przedmiot, w takiej kolejności jak w maju (polski, matematyka, angielski). Próbny egzamin online dostosuje się do Twoich planów - będzie można go rozwiązać o dowolnej porze, od rana do wieczora. Aby wziąć udział w egzaminie, zapisz się bezpłatnie na stronie:

Skorzystaj z tej okazji i przekonaj się, czy Twój wynik będzie podobny do tego, który chcesz osiągnąć na prawdziwym egzaminie. Lepiej przekonać się teraz i w razie czego uzupełnić braki, kiedy jest jeszcze czas! Polecamy!