Spartakiada Przedszkolaków

Utworzono dnia 24.05.2024

To był dzień pełen wrażeń! Zdrowa rywalizacja, świetna zabawa, dużo radości i uśmiechu towarzyszyło przedszkolakom podczas partnerskiej spartakiady. Do wspólnej sportowej rywalizacji dzieci z Przedszkola nr 6 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka zaprosiło Przedszkole nr 2 z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1. Sześciolatki spotkały się na orliku, gdzie bardzo aktywnie spędziły czas. Dzieci wzięły udział w 6 konkurencjach: postaw piłkę, zygzaki, zwinna szarfa, celne oko, piłeczki na łyżeczki i skoki w worku. Nie wynik był tu jednak najważniejszy, a dobra zabawa. Spartakiada była nie tylko wspaniałą zabawą, ale i możliwością integracji przedszkolnego środowiska. Dziękujemy wszystkim za udział ????