Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 13.06.2024

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

12 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na nowy rok szkolny 2024/2025. Kandydaci przedstawili swój program w postaci plakatów wyborczych prezentowanych w korytarzu szkoły. Uczniowie kl. I-VIII oraz nauczyciele głosowali na uprzednio przygotowanych kartach do głosowania zawierających nazwiska wszystkich kandydatów. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała opiekunka RSU Pani Joanna Lipowczyk oraz Komisja Wyborcza w składzie:

Przewodnicząca: Dominika Naskręt

Zastępca Przewodniczącej: Liliana Wyrzykiewicz

Członkowie komisji: Julia Gil, Anastasiia Utochkina, Amelia Mendyka

W wyniku głosowania wyłoniono Radę Samorządu Uczniowskiego, która będzie reprezentowała wszystkich uczniów w nowym roku szkolnym.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Antonina Suchanecka z klasy VIIb

Wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Kornelia Wojnar z klasy VIIb

Serdecznie gratulujemy!!!

Dziękujemy Komisji Wyborczej za pracę i czujność nad prawidłowym przebiegiem głosowania oraz wszystkim zgłoszonym kandydatom, uczniom kl. I-VIII i nauczycielom za udział w wyborach. W nowym roku szkolnym zapraszamy wszystkich uczniów do włączenia się w działalność Rady Samorządu Uczniowskiego.