Utworzono dnia 05.05.2024

Jak co roku tak i w tym rozstrzygnięto XIX Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Literackiej " Młodzi Twórcy na Start", którego celem było napisanie wiersza lub opowiadania na temat:" Każde dziecko dobrze wie, że w zgodzie lepiej żyje się". W kategorii opowiadanie 1 miejsce zajęła Zuzanna Wybierała z ZSP w Słupi Kapitulnej, 2 miejsce Kornelia Świerzewska ze SP w Chojnie, 3 miejsce Emilia Giers SP nr 4 z Kościana , wyróżnienie Łucja Olczak z SP nr 2 w Głuszycy. W kategorii wiersz, 1 miejsce Patryk Łukowiak S P w Chojnie, 2 miejsce Maja Sobieraj Z S P Masłowo, 3 miejsce Bruno Sokołowski SP Korzeńsko, wyróżnienie Krzysztof Zmysłowski ZSP nr 1 Rawicz. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, organizatorzy.

Dokumentacja zdjęciowa wykonana dzięki zakupom dokonanym w ramach inicjatywy Laboratoria Przyszłości Laboratoria Przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości #laboratoriaprzyszlosci