Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Utworzono dnia 25.06.2022

Jesteśmy dumni !!!

Uczennica klasy VIIa Maja Kałka została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

Gratulujemy i życzymy następnych  sukcesów !!!

Oto co napisała o naszej uczennicy Gazeta Rawicka

"- Maja Kałka - uczennica kl. 7a Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Rawiczu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rawiczu. Przygodę z biologią rozpoczęła w klasie piątej. To właśnie wtedy zainteresowała się tym przedmiotem. Zaciekawiona zagadnieniami poruszanymi na lekcjach zaczęła czytać dodatkową literaturę i oglądać filmy przyrodnicze. W klasie siódmej nauczycielka - Pani Dorota Kempa, zachęciła ją do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym. Maja rozpoczęła przygotowania pod jej kierunkiem. W przygotowaniach pomagali też rodzice oraz dwie wspaniałe babcie, którym prezentowała zdobywaną wiedzę i utrwalała w ten sposób wiadomości. Maja w przyszłości chce zostać naukowcem w dziedzinie biologii. Jest bardzo wdzięczna swojej nauczycielce za bardzo duże wsparcie w przygotowaniach do konkursu."