"Miłość niejedno ma imię"

Utworzono dnia 01.03.2023

1.marca w szkolnej świetlicy odbył się po raz kolejny konkurs recytatorski pod hasłem "Miłość niejedno ma imię". Uczniowie klas IV - VIII zaprezentowali bardzo różnorodne wiersze o miłości. Mogliśmy wysłuchać wspaniałych recytacji, wśród których nie zabrakło także wierszy o miłości do zwierząt, bo przecież kochać można nie tylko drugiego człowieka. Jury konkursu miało spory problem z wyłonieniem zwycięzcy, gdyż poziom był wysoki i niezwykle wyrównany. Pierwsze miejsce przyznano Aleksandrze Stuczyk z 8b,drugie Natalii Łukowiak z 6a, a trzecie otrzymał Miłosz Grącikowski z klasy 4a. Każdy uczestnik otrzymał pluszową maskotkę oraz dyplom, zwycięzcy także dodatkowe nagrody. Konkurs, jak co roku, przygotowaly panie Weronika Gwizdek i Danuta Niwczyk.