Zdrowe śniadanko

Utworzono dnia 19.03.2023

Zdrowe śniadanko pierwszaki szykują i ze smakiem je pałaszują

17 marca dla pierwszaków był wyjątkowy. Tego dnia nadszedł czas na samodzielne przygotowanie II śniadania. Dwa tygodnie wcześniej dzieci założyły klasową uprawę cebuli, a z niej pysznego szczypiorku. Dzieci z niecierpliwością czekały na moment , kiedy będą mogły wykorzystać dorodny szczypiorek do wykonania kanapek. Każdy uczeń przyniósł wcześniej omówione na zajęciach wartościowe w witaminy produkty na kanapki. Wychowawczyni przyniosła dla dzieci chleby wieloziarniste na zakwasie własnego wypieku. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem , stosując zasady bezpieczeństwa i estetyki wykonali swoje kanapki, które później z apetytem zjadły. Już nie możemy doczekać się kolejnych zajęć zaplanowanych w tym roku o podobnej tematyce.

NA ZDROWIE !