Ekolekcja w Jedynce

Utworzono dnia 29.10.2022

28 października 2022r.w naszej szkole odbyła się nietypowa Ekolekcja  z udziałem uczniów klay  I, II i III. Prowadzacym lekcje był przedstawiciel firmy Enea. W spotkaniu uczestniczył także wiceburmistrz Paweł Szybaj. Podczas tej wyjątkowej lekcji uczniowie przypomnieli sobie jak ważne jest dbanie o nasze środowisko. Szczególnie zwrócono uwagę na umiejętne oszczędzanie prądu w naszych domach. Dzieci w rozmowie z prowadzącym wykazały się dużą wiedzą na temat ekologii i zachowaniu bezpieczeństwa w korzystaniu z urządzeń elektrycznych.

Bardzo radosnym dla dzieci momentem było spotkanie z maskotką ,, Świetlik ”. Na koniec każdy uczestnik Ekolekcji otrzymał z rąk wiceburmistrza upominek w postaci praktycznego pojemnika na posiłek oraz zdrowego soku z czarnego bzu.