Pasowanie na Ucznia

Utworzono dnia 29.10.2022

Dnia 20 października 2022r. nasza „Szkolna rodzina „ już oficjalnie powiększyła się o nowych jej członków. Dzieci z kl. Ia zostały uroczyście pasowane na Uczniów Naszej Szkoły.
Pod czujnym okiem Pani dyrektor Jagny Dybczyńskiej – Grześkowiak, Pani wicedyrektor Iwony Wojtal, nauczycieli, wychowawcy Jolanty Grudzińskiej, a przede wszystkim Rodziców.
Pierwszoklasiści wykazali się różnorodną wiedzą i umiejętnościami, które sprawdzała przewodnicząca podczas przeprowadzonego testu. Ślubowanie na sztandar szkoły oraz rytuał pasowania zrobił na uczniach ogromne wrażenie.
Każdy pierwszoklasista otrzymał od pani dyrektor pamiątkowy dyplom oraz szkolną legitymację. Miłym momentem uroczystości były życzenia i podarunki, które dzieci otrzymały od starszych kolegów i koleżanek z kl. II i III.
Zakończenie spotkania uświetniły wspólne fotografie.
Naszym Pierwszakom życzymy samych sukcesów i wiele radości, którą przynosi zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.
                                                                       Powodzenia!

Zdjęcia dostępne w dziale Galeria